Marián Hossa hrá v skvelej forme. Pozrite sa, ako v predĺžení rozhodol zápas

07.11.2016, 07:10
chochoTASRTASR
Slovenský útočník si okrem gólu pripísal aj asistenciu a dosiahol métu 1100 bodov v NHL.

Slovenský hokejista Marián Hossa hrá v zámorskej NHL vo výbornej forme. V noci na nedeľu gólom v predĺžení rozhodol o triumfe Chicaga Blackhawks nad Dallasom Stars 4:3 pp.

Predtým v tretej tretine prihrával Jonathanovi Toewsovi na druhý gól domácich. Hossa má v predchádzajúcich šiestich zápasoch bilanciu päť gólov a dve asistencie.

Dvoma bodmi dosiahol Hossa métu 1100 bodov v NHL za 505 gólov a 595 asistencií.

NHL - výsledky:
Detroit Red Wings - Edmonton Oilers 1:2, St. Louis Blues - Colorado Avalanche 5:1, Carolina Hurricanes - New Jersey Devils 1:4, Chicago Blackhawks - Dallas Stars 4:3 (za domácich Marián Hossa 1+1), New York Rangers - Winnipeg Jets 5:2, Anaheim Ducks - Calgary Flames 4:1

01 - Modified: 2024-04-28 05:40:57 - Feat.: - Title: Tampa s Černákom a NY Islanders odvrátili prvú hrozbu vyradenia, Boston vedie 02 - Modified: 2024-04-27 14:44:02 - Feat.: - Title: Opäť prehra. Česi porazili Slovákov v odvetnom zápase 4:1 03 - Modified: 2024-04-26 08:26:39 - Feat.: - Title: Černák si pripísal asistenciu, no Tampa je na pokraji vyradenia 04 - Modified: 2024-04-24 19:18:50 - Feat.: - Title: Nitra je novým majstrom hokejovej Tipos extraligy. Porazila Spišskú Novú ves a získala titul 05 - Modified: 2024-04-26 09:39:49 - Feat.: - Title: Šatan: Všetci slovenskí hrači z AHL sú pre nás zaujímaví. Z Česka chcem päť hokejistov
28. apríl 2024 14:43