Trenčín zdolal Zvolen v šlágri kola

14.01.2007, 23:00
V šlágri 40. kola hokejovej extraligy privítal tretí tím tabuľky Zvolen svojho prenasledovateľa, štvrté mužstvo Trenčína. Zvolen nenaplnil predpoklady a podľahol trenčianskej Dukle 2:5.

V šlágri 40. kola hokejovej extraligy privítal tretí tím tabuľky Zvolen svojho prenasledovateľa, štvrté mužstvo Trenčína. Zvolen nenaplnil predpoklady a podľahol trenčianskej Dukle 2:5. V zápase medzi Skalicou a Slovanom nedokázali "belasí" potvrdiť svoje tabuľkové postavenie a na ľade posledného tímu v súťaži podľahli 2:1 po predĺžení.

Úvod zápasu vo Zvolene vôbec nenasvedčoval, že by mali domáci pustiť body súperovi z Trenčína. Zvíťazili v prvej tretine 2:1. Po bezgólovej druhej časti hry prišiel uragán v podobe troch gólov Trenčína v priebehu jednej minúty a dvadsiatich dvoch sekúnd. Otočili tak vývoj zápasu na 4:2 vo svoj prospech. Na túto zmenu skóre už nedokázali domáci hokejisti zareagovať a dostali aj piaty gól, ktorým upravili Trenčania na konečných 5:2 pre Trenčín.