Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
14.12.2020, 14:40

Ktorým autám sa radšej vyhnúť? Poznáme najviac i najmenej spoľahlivé modely

  • Ktoré modely alebo značky áut sú podľa rebríčka organizácie Consumer Reports najspoľahlivejšie a ktoré radšej obíďte?
  • V článku nájdete zoznam najspoľahlivejších modelov, najmenej spoľahlivých modelov aj hodnotenie značiek podľa ich spoľahlivosti.
Ktorým autám sa radšej vyhnúť? Poznáme najviac i najmenej spoľahlivé modely
Zdroj: netcarshow.com (Ilustračná snímka)

Pre automobilový sektor bol tento rok extrémne ťažký. Okrem príchodu a nutnosti plnenia prísnych emisných noriem, či nábehu na výraznejšiu elektromobilitu, sa museli výrobcovia popasovať aj s celosvetovým pôsobením pandémie nového koronavírusu.

Pozrite si najspoľahlivejšie autá, podľa Consumer Reports 2021

​Tá výrazne ovplyvnila najmä predaj nových áut, registrovať sme mohli i výpadky výroby či dodávania dielov a zaujímavým javom bol potom aj zvýšený záujem o kúpu jazdených vozidiel. Zákazníci ich volili z bezpečnostných dôvodov, nakoľko práve individuálna doprava je v aktuálnej situácii vhodnejšou voľbou než verejná doprava.

Ak aj vy premýšľate nad kúpou nového alebo jazdeného auta, možno ako vianočný darček pre seba či svojich blízkych, pomôcť s výberom dokáže i pravidelný prieskum spokojnosti zákazníkov spotrebiteľskej organizácie Consumer Reports. Tá každoročne prichádza s rebríčkom, ktorý informuje o najmenej spoľahlivých a najspoľahlivejších značkách i samotných modeloch áut.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 57% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.