Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
01.12.2020, 11:40

Najlepšie rodinné, hybridné či elektrické auto roka? Poznáme víťazov britského ocenenia

  • Každý z nich musí zaujať, pokiaľ ide o náklady, výkon, komfort, bezpečnosť a praktickosť. Pre získanie titulu musí stáť auto nad všetkými ostatnými, ktoré majú podobnú veľkosť a cenu.
  • Tak znejú pravidlá prestížnych ocenení Auto roka britského magazínu Carbuyer.
Najlepšie rodinné, hybridné či elektrické auto roka? Poznáme víťazov britského ocenenia
Zdroj: netcarshow.com (Ilustračná snímka)

Medzi každoročné uznávané ankety a ocenenia patrí nepochybne i udeľovanie titulov "Auto roka" (Best Car Awards) britského magazínu Carbuyer, čím verejnosť získa pekný prehľad v tom, aké automobily predstavujú aktuálne najlepšiu kúpu podľa tímu expertov. A nielen na tamojšom trhu.

Výsledky jubilejného desiateho ročníka vyhlasovali počas priameho prenosu na svojom portáli a populárnom YouTube kanáli koncom novembra, pričom ceny sa udeľovali v mnohých zaujímavých kategóriách. 

​Najskôr prebehlo vyhodnotenie jednotlivých kategórií ako "Najlepšie mestské auto", "Najlepšie malé auto" a ďalších, no a nakoniec kompetentní prezradili aj meno celkového víťaza hlavného titulu Auto roka 2021. Kompletný zoznam modelov si môžete prezrieť v prehľadnej galérii vyššie s rozdelením víťazov do kategórií.

Niektoré z nich sa tento rok zmenili, aby odrážali zmeny na trhu. SUV sú stále bežným trendom, takže sú zahrnuté i v ďalších kategóriách - a rozšírili sa aj kategórie týkajúce sa elektrických a hybridných automobilov.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 68% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.