Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
30.10.2019, 06:22

Ľudová alternatíva na slovenskom trhu? Toto je 10 nových áut za 10-tisíc eur

Kúpa vozidla nemusí predstavovať investíciu v hodnote niekoľkých desiatok tisíc eur - k dispozícii sú aj dostupnejšie alternatívy.

Jazdené automobily sú zaujímavou alternatívou pre tých, ktorí nechcú utratiť za kúpu vozidla desiatky tisíc eur. Čo v prípade, ak jazdenkám neveríte, nechcete riskovať nečakané problémy a radšej by ste mali na vozidlo záruku?

Nič nemožné - na slovenskom trhu je totiž výber nových vozidiel tak široký, že je možné vybrať si aj z modelov za skutočne "ľudové" ceny. Pripravili sme preto pre vás zoznam celkom desiatich vozidiel s aktuálnou predajnou cenou na úrovni 10-tisíc eur.

Pochopiteľne, niektoré lacnejšie automobilky ponúkajú hneď niekoľko modelov spadajúcich do tejto sumy  - napríklad taká Dacia. Vybrali sme preto len modely, ktoré sú z portfólia značiek najbližšie k cene 10-tisíc eur a zároveň ju nepresahujú.

Zvoliť môžete kompaktné mestské modely, sedany aj pre rodinu či dokonca športovo-úžitkové vozidlo. Výber je už len na vás - budete mať síce slabšiu výbavu než zrejme pri jazdenom vozidle, však záruku nového vozidla a to je veľké plus.