Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
14.10.2021, 13:01

Spoznáte horúce automobilové novinky? Dokážte, aký ste odborník na autá

V novom kvíze bude vašou úlohou rozpoznať model na snímke a priradiť mu správne označenie. Pozor aj na malý chyták.

Spoznáte horúce automobilové novinky? Dokážte, aký ste odborník na autá
Zdroj: netcarshow.com, koláž HN

Dizajn a jeho pôsobenie na konečného zákazníka je vecou subjektívneho pohľadu. To, čo sa niekomu páči a je najväčším lákadlom pre kúpu konkrétneho vozidla, môže byť pre druhého práve dôvodom na porozhliadnutie sa po inom atraktívnejšom kúsku. Pozitívom však je, že na dnešnom trhu si vyberie snáď každý a to i náročný záujemca.

Bohatá ponuka, sympatické tvary a vozidlá najrôznejších zameraní či segmentov vám v súčasnosti dávajú naozaj veľkú možnosť voľby. Hoci na druhú stranu treba priznať, že niektoré novinky sa na seba výrazne podobajú a to aj mimo koncernových značiek. Nuž, výrobcovia sa neboja inšpirovať alebo len jednoducho zákazníkov lákajú také a také riešenia.

Ak patríte k naozaj skalným fanúšikom automobilizmu a máte vždy perfektný prehľad o novo predstavených vozidlách automobiliek, zodpovedanie nasledujúceho kvízu by pre vás mala byť malina. Pozrite si 10 rôznych snímok áut, ktoré nedávno doplnili portfólia značiek, a priraďte k nim správne označenie. Zvládnete to dokonale alebo máte isté medzery?