Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
24.09.2017, 11:40

Chcete ísť s trendom? Toto je 10 najlacnejších SUV modelov na Slovensku

V prehľadnom zozname vám v krátkosti priblížime desiatku najlacnejších SUV-čiek na slovenkom trhu.

Chcete ísť s trendom? Toto je 10 najlacnejších SUV modelov na Slovensku
Zdroj: netcarshow

Modely automobilov kategórie SUV sa stávajú stále viac a viac populárnymi. Tento trend rýchlo stúpa a uvedomujú si to aj samotné automobilky. Tie sa snažia prinášať práve takéto typy áut na trh a dôkazom je napríklad česká Škoda. Tá s Kodiaqom zažíva poriadny úspech a zdá sa, že s novým Karoqom to bude zrejme podobné.

Obľubu si SUV získali možno kvôli väčšiemu pocitu bezpečia, čo však nemusí byť vo všetkých prípadoch pravda, ale napríklad často aj pre vyšší komfort pri tlmení nerovností. Rovnako ako pre zvládanie mierneho terénu či ich veľkosti. Neplatí však, že SUV musí byť výhradne obrom na cestách s pohonom všetkých štyroch kolies.

Nemusíte ich taktiež voliť len v prípade že bývate na horách. Často po nich ľudia siahajú aj na bežné presúvanie sa po meste. Niekoľko z nižšie spomínaných modelov v galérii je dokonca ideálnou voľbou mestského vozidla.

Koľko vás teda bude stáť tento súčasný trend? Vďaka širokej ponuke si môžete vyberať z množstva značek a pritom voliť rôzne výbavy, pohon či celkovú veľkosť. Nemusíte pritom siahnuť ani príliš hlboko do vrecka.