Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
08.02.2021, 11:45

Lexus potichu vylepšuje svoju vlajkovú loď. V ohľade komfortu nastaví latku poriadne vysoko

Výrobca upriamil v modernizácii pozornosť najmä na jazdné vlastnosti a prvotriedny komfort. Z dizajnového hľadiska je už model beztak dokonalý.

Lexus potichu vylepšuje svoju vlajkovú loď. V ohľade komfortu nastaví latku poriadne vysoko
Zdroj: Lexus

Špičkový model LS patrí v portfóliu luxusnej japonskej značky Lexus k samotnému vrcholu, predstavuje vlajkovú loď a zároveň ide o stavebný základ ponuky.

Pred rokmi totiž práve Lexus LS odštartoval pôsobenie prémiovej automobilky na trhu. Od roku 2018 je k dispozícii už piata generácia tohto sedanu a aktuálne prichádza na scénu jej modernizovaná verzia.

​Výrobca priniesol vozidlu vylepšenia pomerne potichu a bez prehnaných ovácií či zásadnej úpravy zovňajšku, no o to viac potom rozsiahla technická modernizácia zapôsobí veľkolepo. 

Vývojový tím podrobne preskúmal každú stránku vozidla týkajúcu sa jazdného výkonu, komfortu jazdy či tichosti a priniesol tak najväčšie zastúpenie odlišností najmä v použitej technike a jazdných vlastnostiach. 

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 69% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.