Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
01.10.2020, 14:05

Konkurent Fabie v úplne novej verzii. Kórejčania predstavil atraktívny kompakt

Hyundai Motor predstavil dynamicky ladenú výbavu N Line svojho úplne nového modelu i20. Nebude to však vrchol ponuky tohto mestského auta.

Konkurent Fabie v úplne novej verzii. Kórejčania predstavil atraktívny kompakt
Zdroj: Hyundai

Po odhalení novej generácie modelu i20, priameho konkurenta obľúbenej Škody Fabia, spoločnosť Hyundai Motor oznámila najnovší prírastok vo svojom portfóliu. Po viac než pol roku od premiéry bežnej verzie prichádza na rad športovo-ladené prevedenie N Line.

„S úplne novým i20 N Line prinášame do modelu i20 po prvýkrát našu štýlovú a športovú výbavu,“ hovorí Andreas-Christoph Hofmann, viceprezident pre marketing a produkt spoločnosti Hyundai Motor Europe.

„S týmto novým modelom dokážeme uspokojiť potreby ešte širšej zákazníckej základne, a to ponúkaním exkluzívneho športovo ladeného štýlu inšpirovaného našou značkou N, aby sme zdôraznili korene našej značky v motoršporte,“ dodáva.

Nie je to však všetko, už dlhšie sa totiž hovorí o príprave vrcholnej ostrej verzie N aj tohto kompaktného modelu i20. Verzia N Line je teda len akýmsi medzistupienkom pri čakaní, ktoré by mohlo vyvrcholiť budúci rok.

Ešte štýlovejší

Oproti klasickému prevedeniu pribudol predný nárazník, ktorý je exkluzívne zvýraznený sivou linkou, predok auta je vybavený štýlovou čiernou kaskádovou mriežkou s emblémom N Line a vzor mriežky čerpá podľa slov automobilky zo štýlu šachovnicovej traťovej vlajky.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 58% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.