Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
03.09.2020, 11:35

Hyundai zamieša karty. Prvé snímky najobľúbenejšieho SUV poriadne prekvapili

  • Digitálny svetový debut novej generácie modelu Tucson sa uskutoční o zhruba dva týždne v utorok 15. septembra 2020.
  • Nová generácia prináša kompletne prepracovaný vzhľad exteriéru aj interiéru.
Hyundai zamieša karty. Prvé snímky najobľúbenejšieho SUV poriadne prekvapili
Zdroj: Hyundai

Poriadna nálož noviniek. September začal v automobilovom svete výrazným avizovaním noviniek, no taktiež ich svetovými premiérami. Medzi pripravované debuty patrí aj ten, ktorý odhalí novú generáciu najpopulárnejšieho SUV spoločnosti Hyundai.

Značka totiž aktuálne vypustila na verejnosť prvé snímky a niektoré detaily ohľadom svojho úplne nového modelu Tucson. A zdá sa, že po príchode poriadne zamieša karty na trhu.

Zmenou, ktorá nepochybne upúta už na prvý pohľad, bude celkový vzhľad vozidla. Medzi najdôležitejšie nové prvky v dizajne patrí nová charakteristická architektúra svetlometov s názvom „Parametric Hidden Lights“.

Ako už názov prezrádza, pôjde o ukryté svetelné plochy uložené v mohutnej širokej maske chladiča. V týchto miestach bude uložené denné svietenie, ktoré sa odhalí okoliu až po zapnutí a bežné stretávacie/diaľkové svetlomety sa usadia o niečo nižšie.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 76% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.