Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
26.05.2020, 11:23

Hyundai vylepší obľúbené rodinné SUV. Na trh príde s radikálnymi zmenami ešte tento rok

Vylepšená má byť bezpečnosť, ovládateľnosť, pohodlie i výkon vlajkovej lode SUV modelov značky Hyundai. Dočkáme sa však i elektrifikácie.

Hyundai vylepší obľúbené rodinné SUV. Na trh príde s radikálnymi zmenami ešte tento rok
Zdroj: Hyundai

Nedávne oznámenie kórejskej automobilky, o rozbehnutí výroby modernizovanej podoby modelu Hyundai i30 v českých Nošoviciach, teraz dopĺňa ďalšia horúca informácia. Okrem toho prichádza aj s vizuálnym náhľadom - reč je o pripravovanom a zrejme najluxusnejšom i technicky najvybavenejšom vozidle značky.

Hyundai totiž zverejnil podobu prednej časti vlajkovej lode SUV modelov, ktorou je obľúbený rodinný model Santa Fe. Ten príde v priebehu posledného štvrťroka 2020 do európskych predajní a ako informuje samotná automobilka vo svojej tlačovej správe, detaily ohľadom novinky sa dozvieme už v nasledujúcich týždňoch.

Zatiaľ je isté iba to, že Santa Fe dostane prepracovaný dizajn exteriéru v podobe modernizovanej mohutnej masky chladiča, ktorú budú dopĺňať LED denné svetlá (DRL) v tvare písmena T, siahajúce až do masky chladiča. Výrobca chce takýmto jedinečným riešením dosiahnuť, aby bolo možné vozidlo na cestách ľahko rozpoznať už z diaľky.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 67% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.