Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
31.03.2020, 17:24

Bratislavský autosalón v apríli oficiálne zrušili. Poznáme náhradný termín

Aktuálna situácia v súvislosti s prísnymi nariadeniami vlády Slovenskej republiky pre koronavírus sa dotkli aj bratislavského autosalónu. Dalo sa to očakávať.

Bratislavský autosalón v apríli oficiálne zrušili. Poznáme náhradný termín
Zdroj: Archív HN

Po zrušení jednej z najdôležitejších motoristických udalostí roka, autosalónu v Ženeve, sa kvôli koronavírusu presunul i dátum napríklad detroitského autosalónu "za veľkou mlákou".

Vzhľadom na aktuálnu situáciu na Slovensku a prísne ochranné opatrenia sa teda niet čomu čudovať, že aj najdôležitejšia motoristická udalosť na území Slovenska sa nebude konať.

Reč je o bratislavskom autosalóne, ktorý tradične prebieha v prvej polovici apríla a prináša na pôdu výstaviska Incheba najnovšie modely množstva automobiliek. Platí, že často sa sem dostanú aj vozidlá, ktoré boli predstavené mesiac dozadu v Ženeve a návštevníci preto nemusia merať dlhú cestu až do Švajčiarska.

Vláda Slovenskej republiky v uplynulom období okrem vyhlásenia mimoriadnej situácie prijala množstvo preventívnych a reštrikčných opatrení, ktoré majú zásadný vplyv na organizáciu každodenného života.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 76% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.