Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
31.03.2020, 17:24

Bratislavský autosalón v apríli oficiálne zrušili. Poznáme náhradný termín

Aktuálna situácia v súvislosti s prísnymi nariadeniami vlády Slovenskej republiky pre koronavírus sa dotkli aj bratislavského autosalónu. Dalo sa to očakávať.

Bratislavský autosalón v apríli oficiálne zrušili. Poznáme náhradný termín
Zdroj: Archív HN

Po zrušení jednej z najdôležitejších motoristických udalostí roka, autosalónu v Ženeve, sa kvôli koronavírusu presunul i dátum napríklad detroitského autosalónu "za veľkou mlákou".

Vzhľadom na aktuálnu situáciu na Slovensku a prísne ochranné opatrenia sa teda niet čomu čudovať, že aj najdôležitejšia motoristická udalosť na území Slovenska sa nebude konať.

Reč je o bratislavskom autosalóne, ktorý tradične prebieha v prvej polovici apríla a prináša na pôdu výstaviska Incheba najnovšie modely množstva automobiliek. Platí, že často sa sem dostanú aj vozidlá, ktoré boli predstavené mesiac dozadu v Ženeve a návštevníci preto nemusia merať dlhú cestu až do Švajčiarska.

Vláda Slovenskej republiky v uplynulom období okrem vyhlásenia mimoriadnej situácie prijala množstvo preventívnych a reštrikčných opatrení, ktoré majú zásadný vplyv na organizáciu každodenného života.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Tento článok je exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín. Pokiaľ chcete získať neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu hnonline.sk, predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.