Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
05.02.2020, 13:05

Takto bude vyzerať nová Octavia RS. Škoda ukázala jej prvé oficiálne skice

Náčrty dizajnu odhaľujú štvrtú generáciu športovo ladenej Octavie RS. Pôjde zároveň o prvý plug-in hybridný model rodiny Škoda RS kombinujúci výkon a udržateľnosť v označení iV.

Takto bude vyzerať nová Octavia RS. Škoda ukázala jej prvé oficiálne skice
Zdroj: Škoda

V marci odštartuje v Ženeve autosalón, ktorý sa radí medzi najdôležitejšie udalosti automobilového sveta. Prináša jedny z prvých noviniek v roku a automobilky už postupne vypúšťajú informácie, na aké modely sa návštevníci budú môcť tešiť.

Hoci mnohé predstavujú vozidlá samostatne online, aby si ukrojili väčšiu pozornosť verejnosti, výstavnú premiéru budú mať práve na ženevskom výstavisku.

​Príchod športovo ladenej Octavie RS sa v súvislosti s autosalónom v Ženeve očakával už dávnejšie, dnes však získavame aj prvotnú predstavu o predpokladanom dizajne očakávaných noviniek českého výrobcu. Ten zverejnil na svojom webe skice člena rodiny RS a to hneď v dvoch verziách.

Signature black RS detaily zdôrazňujú dynamický dizajn jazyka najpredávanejšieho elegantného automobilu Škoda, ktorého rozmery sa mierne zvýšili oproti jeho predchodcovi.

Nenechajte sa obmedzovať

Tento článok je exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín. Pokiaľ chcete získať neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu hnonline.sk, predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.