Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook

Iba pár týždňov po slávnostnej premiére v Prahe spoznávame prvé ceny českého bestselleru značky Škoda. Počas plynúcich 60. narodenín modelu automobilka uvádza na domáci trh novinku najskôr v prevedení Combi, verzia liftback obohatí ponuku u našich susedov až na prelome marca a apríla budúceho roku. Rovnako sa postupne pripoja i ďalšie prevedenia a motorizácie Octavie štvrtej generácie.

​Najpredávanejší model v Česku i na Slovensku prichádza vo svojej najlepšej forme a ide zatiaľ tiež o najlepšiu Škodu v aktuálnej ponuke značky. Octavia získala podstatne atraktívnejší vzhľad, už v základe má LED svetlomety, pribudol nový koncept interiéru s množstvom zaujímavých prvkov - nový multifunkčný volant, dvojica displejov na palubnej doske, horizontálne dotykové ovládanie hlasitosti, dotykové ovládanie strešného okna a svietenia, nový volič automatickej prevodovky a množstvo ďalších drobností.

Taktiež časom pribudne verzia RS a terénne inšpirovaný Scout. Automobilka však nezabudla ani na praktické Simply Clever doplnky, takže v predných dverách môžeme nájsť užitočnú metličku, vo veku palivovej nádrže škrabku na ľad, jednoduchšie dolievanie tekutiny do ostrekovačov a v prípade naftových verzií aj tekutiny AdBlue za pomoci integrovaného lievika. 

Digital + 25€ palivová karta

Obdarujte seba alebo svojich blízkych exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín a ako darček od nás získate palivovú kartu v hodnote 25€.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.