Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
09.10.2019, 13:16

Viac štýlu a luxusu pre rodinu. Ford vylepšil svoje priestranné modely

Rodinne zamerané MPV modely ešte nevymreli. Naopak, Ford im aktuálne doprial aj poriadne nabitú výbavu.

Viac štýlu a luxusu pre rodinu. Ford vylepšil svoje priestranné modely
Zdroj: Ford

Pochopiteľne, dnes vládnu svetu športovo-úžitkové vozidlá, ktoré neraz z ponúk automobiliek vytláčajú aj modely iných segmentov. Automobilka Ford však na tradičné priestranné MPV modely nezanevrela a aktuálne predstavila štýlové vylepšenia pre Ford S-MAX a Galaxy. Nový Galaxy Vignale je tu mimochodom prvýkrát s luxusne nabitou výbavou.

S-MAX a Galaxy vo výbave Trend a Titanium sú dostupné s novými sedadlami vodiča i spolujazdca nastaviteľnými v 18 smeroch. Taktiež vo výbave pribudla možnosť zvoliť si takzvanú technológiu zabudovaného modemu FordPass Connect, ktorá premení modely na mobilné Wi-Fi hotspoty s možnosťou pripojenia až 10 zariadení. 

„Možnosti pripojenia, ktoré prináša naša technológia FordPass Connect, uľahčujú život zákazníkom s modelmi S-MAX a Galaxy a odbremeňujú ich od stresu pri jazde, práci alebo relaxe,“ povedal Roelant de Waard, viceprezident pre marketing, predaj a servis spoločnosti Ford of Europe.

S rodinou v luxuse

Výbava Vignale je tu pre prepracovaný a flexibilný "mikrobus" Galaxy prvýkrát, pričom má posúvať cestovanie pre sedem cestujúcich na novú úroveň. Medzi najdôležitejšie prvky patrí napríklad prístrojová doska a stredová konzola čalúnená kožou Salemo s prešívaním Metal Grey, hliníkové interiérové detaily a pedále, volant s vyhrievaním, sedadlo vodiča a spolujazdca Multi-Contour s vyhrievaním a odvetrávaním, pričom sú nastaviteľné v 10 smeroch a disponujú 11 vakmi s funkciou masáže.

Digital + 25€ palivová karta

Obdarujte seba alebo svojich blízkych exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín a ako darček od nás získate palivovú kartu v hodnote 25€.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.