Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
03.10.2019, 18:05

Nitra sa premenila na automobilový raj. Pozrite si najväčšie novinky autosalónu

Horúce novinky prišli do priestorov nitrianskeho Agrokomplexu nielen z autosalónu vo Frankfurte, ale aj od značiek, ktoré podujatie vynechali.

Agrokomplex v Nitre zachvátili fanúšikovia automobilov a mobility. V týchto dňoch tu totiž prebieha ďalší ročník obľúbeného autosalónu, ktorý je najväčším motoristickým sviatkom jesene.

Celkovo asi 30 rôznych značiek vystavuje na skutočne obrovskom priestore nielen svoje aktuálne modely z ponuky, ale i úplne nové vozidlá, ktoré Slováci mohli doteraz vidieť len veľmi ťažko.

Zdroj: HN/Radoslav Petrík

Prišli dokonca aj tí výrobcovia, ktorí vynechali i nedávny prestížny autosalón vo Frankfurte.

Nielen statická prezentácia modelov, ale tiež bohatý sprievodný program a testovacie jazdy na rôznych automobiloch. Taktiež nechýba občerstvenie, prehliadka hasičskej techniky a vytuningovaných automobilov.

Skutočne veľkolepú výstavu áut ponúka Škoda, ktorá sem priniesla nielen Scalu či Kamiq, ale i svoje elektrifikované novinky v podobe hybridného Superbu iV a plne elektrického mestského auta Citigo-e iv. V exteriéri púta pozornosť šikovná inštalácia zameraná na elektromobilitu.

Nenechajte sa obmedzovať

Tento článok je exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín. Pokiaľ chcete získať neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu hnonline.sk, predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.