Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
16.09.2019, 13:47

Lada prináša ďalší špeciálny model. Spustili predaj "ľudového" športového sedanu

Vieme oficiálnu cenu ostrej novinky Granta Drive Active a zároveň boli spustené i objednávky na domácom trhu.

Lada prináša ďalší špeciálny model. Spustili predaj "ľudového" športového sedanu
Zdroj: Lada

Známy ruský výrobca automobilov značky Lada oznámil koncom augusta rozšírenie najobľúbenejšej modelovej rodiny Granta o horúcu novinku.

Po vzore už dlhšie predávaného modelu Vesta Sport, ktorý mimochodom zožal veľký úspech na domácom ruskom trhu, sa totiž do výroby dostala sériová verzia ďalšieho športovo ladeného sedanu - Lada Granta s prívlastkom Drive Active.

Výroba i objednávky v plnom prúde

Pred niekoľkými týždňami teda odštartovala výroba novinky určenej pre fanúšikov energetického štýlu jazdy a dnes si ju už na domácom ruskom trhu môžu záujemcovia objednávať.

So "staršou" Ladou Vesta Sport (na videu) zdieľa Granta Drive Active niekoľko nielen dizajnových riešení

Ostrá Granta prináša oproti klasickému prevedeniu športové odpruženie s krátkym zdvihom od značky Lada Sport. Vďaka tomu sa podarilo znížiť zaťaženie a zlepšiť riadenie vo vysokých rýchlostiach.

Nenechajte sa obmedzovať

Tento článok je exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín. Pokiaľ chcete získať neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu hnonline.sk, predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.