Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook

Dočkali sme sa. Land Rover znovu zrodil off-roadový model s označením Defender, ktorý po 68 rokoch posledný krát zišiel z výrobnej linky  závodu v britskom Solihulle v roku 2016.

Aj napriek stále prísnejším normám či limitom sme sa dočkali novej generácie, ktorá je kompletne prepracovaná a to nielen po stránke dizajnu, ale i techniky či technológií. Trojdverové prevedenie Defender 90 môže mať šesť miest na sedenie, pričom päťdverová verzia až sedem.

​Len niekoľko minút po svetovej premiére na aktuálne prebiehajúcom autosalóne IAA vo Frankfurte sme mali možnosť vidieť Defender naživo vo svojom domove - nitrianskom závode Jaguar Land Rover, kde sa bude novinka vyrábať pre celý svet. Bohužiaľ, do interiéru sme mohli nazrieť len na sekundu. I to nám stačilo. 

Digital + 25€ palivová karta

Obdarujte seba alebo svojich blízkych exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín a ako darček od nás získate palivovú kartu v hodnote 25€.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.