Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
20.04.2018, 15:45

Čo prinesie bratislavský autosalón? Pozrite si veľký prehľad chystaných modelov

  • Fanúšikovia motorizmu sa opäť zídu na významnom autosalóne v hlavnom meste Slovenska.
  • Prinášame vám zoznam, aké modely prinesú jednotlivé značky do Bratislavy tento rok.
Čo prinesie bratislavský autosalón? Pozrite si veľký prehľad chystaných modelov
Zdroj: netcarshow (ilustračná snímka)

Každý rok prichádzajú výrobcovia áut s rôznymi novinkami, ktoré verejnosti prezentujú nielen prostredníctvom internetu, ale taktiež na statickej výstave. Jedným z celosvetovo najvýznamnejších autosalónov je najmä ten ženevský v marci. 

Za novinkami však nemusíte cestovať tisíce kilometrov ďaleko. Každoročne sa totiž organizujú zaujímavé autosalóny aj na Slovensku - v Nitre či v Bratislave.

A práve v hlavnom meste sa už budúci týždeň otvoria brány v poradí už 28. medzinárodnej výstavy pre širokú verejnosť, aby si mohli návštevníci prezrieť najnovšie prírastky do ponúk najrôznejších automobiliek.

My sme sa rozhodli priniesť vám stručný a prehľadný zoznam modelov, na ktoré sa môžete vrámci autosalónu v Bratislave tento rok tešiť. V galérii nižšie teda nájdete hlavne vozidlá, ktoré sú zaujímavé aj pre Slovensko.

Okrem nich však budúci týždeň v bratislavskej Inchebe nájdete aj iné modely či bohatý sprievodný program. Podujatie začína už v utorok 24. apríla novinárskym dňom a pokračuje pre širokú verejnosť až do nedele 29. apríla 2018. Na svoje si prídu nielen dospelí, ale aj deti.