Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
25.11.2021, 11:08

Ford predstavil novú generáciu praktického Rangera. Mnohých fanúšikov poteší

V Európe začne Ford s objednávkami na novú generáciu v druhej polovici roka 2022 s tým, že prvé vozidlá budú zákazníkom dodané začiatkom roka 2023.

Ford predstavil novú generáciu praktického Rangera. Mnohých fanúšikov poteší
Zdroj: Ford

Vozidlá typu pick-up nie sú na Slovensku takým horúcim produktom, ako je tomu napríklad na americkom trhu, kde ich využíva ohromné množstvo ľudí a pravidelne sa tieto modely radia na špičku predajných rebríčkov.

 Absolútnym titulom sa následne napríklad pýši Ford F-150, urastený praktický model, ktorý je nielen že najpopulárnejším pick-upom, ale taktiež vôbec najpredávanejším vozidlom na svete. Len v Severnej Amerike sa ročne zakúpi viac ako milión jeho kusov. 

​Hoci u nás sa k nemu dostanete jedine cestou dovozu, s príchodom novej generácie známeho Fordu Ranger to nemusí byť až taký zásadný a obmedzujúci problém.

Aktuálne predstavená novinka totiž dizajnom vychádza práve z "plnokrvného" brata a môže sa tak stať  akousi náhradou radu F-150 pre slovenských nadšencov. Dizajnéri i konštruktéri dokonca spolupracovali pri návrhu so zákazníkmi s celého sveta, najnovší Ranger by tak mal byť odpoveďou na ich najčastejšie požiadavky.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 85% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.