Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
19.10.2021, 11:55

Maximálny luxus i kráľovská ochrana. Nemci natiahli a zabalili špičkové SUV do pancieru

Bojíte sa potencionálnych útokov, zakladáte si na luxuse a vaše konto snáď nemá hraníc? Novinka od firmy Klassen vás možno zaujme.

Maximálny luxus i kráľovská ochrana. Nemci natiahli a zabalili špičkové SUV do pancieru
Zdroj: Klassen

Známa britská automobilka Rolls-Royce sa okrem svojich skutočne luxusných modelov v rozsiahlom portfóliu vyznačuje i tým, že si svoje vozidlá môžu vážení záujemcovia do naozaj veľkej miery prispôsobovať svojim všemožným predstavám.

Ak vám teda nestačí základné špičkové "športovo-úžitkové vozidlo" Cullinan s cenovkou štartujúcou zhruba na hodnote nemalých 300-tisíc eur, pokojne ju môžete aj zdvojnásobiť špecifickými náročnými požiadavkami.

Mohlo by sa teda zdať, že fantázii sa tu medze určite nekladú - nemecká firma Klassen však aj tento vrchol personalizovateľnej ponuky posunula ešte o kus ďalej a to nielen schopnosťami auta, ale taktiež jeho výslednou cenovkou.

Do jej ponuky totiž pribudol okrem základného nepriestrelného modelu i špeciálny Rolls-Royce Cullinan s výraznou ochranou pred hroziacim nebezpečenstvom a ešte priestrannejším kokpitom než doposiaľ. Toto je prvotriedny Klassen VR6 Cullinan RCR_9001.

Vrchol bezpečnosti aj luxusu

S úpravami tohto typu má spoločnosť Klassen bohaté skúsenosti a horúca novinka je len dôkazom toho, kam až sa môže prevoz VIP osôb v dnešnej dobe dostať. 

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 71% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.