Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
19.09.2017, 20:42

Uber vás odvezie cez týždeň mobility zadarmo. V špičkovom Mini

Dopravný podnik v Bratislave ponúka jazdiť zadarmo na vodičský preukaz, Uber zas možnosť vyskúšať si Mini.

Uber vás odvezie cez týždeň mobility zadarmo. V špičkovom Mini
Zdroj: HN/Drahomír Piok

Nechať auto doma, odviezť sa zadarmo a pokojne si aj zašoférovať top verziu od Mini. Uber v spolupráci s britskou automobilkou prišiel cez týždeň mobility so zaujímavou atrakciou.

V aplikácii si teraz do 22. septembra môžete vybrať možnosť zviezť sa okrem Uberu X a Uberu Select aj so službou Uber Mini. Tá funguje od ôsmej rána do ôsmej večer a navyše úplne zadarmo. Každý používateľ ju môže vyskúšať trikrát. Uber vám za 15 minútovú jazdu nezaúčtuje ani euro.

Výnimočnosťou je však aj auto, ktoré po vás príde. Nebude to nič obyčajné, ale Mini vo verzii Clubman alebo nový Countryman. V rôznych farebných kombináciách a motorizáciách. Dokonca v uliciach Bratislavy jazdia aj dve špičkové verzie John Cooper Works - jeden Clubman a jeden úplne nový Countryman.

Najväčším lákadlom pre „autičkárov“ je však možnosť si auto po jazde aj vyskúšať. A tak si presadnete na miesto vodiča a na pár minút si športové Mini môžete vyskúšať. V našom prípade to bola dokonca JWC verzia. Mestské a agilné auto sa Bratislave nestratí, a tak okrem jazdy to môže byť pre mnohých aj pekný zážitok.