Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
27.08.2017, 15:56

Boxeri vlastnia autá za milióny. Pozrite sa, čo majú doma Mayweather a McGregor

Boxeri vlastnia autá za milióny. Pozrite sa, čo majú doma Mayweather a McGregor
Zdroj: Reuters

Ak ste si dnes ráno privstali, videli ste zápas storočia medzi šampiónom MMA a hviezdou boxu Mayweatherom. V Las Vegas si v T-Mobile aréne obaja zarobili stovky miliónov, ale víťaz bol len jeden. Floyd Mayweather. Ten má na konte profesionálne 50. víťazstvo.

Zarobené milióny si hviezdy športu užívajú okrem iného aj v autách. A to nie hocijakých. Nechýbajú luxusné kúsky od Bentley, Porsche, Lamborgini, Ferrari či Rolls-Royce. A to nie len sériové modely, ale špeciálne prispôsobené kúsky. Vkus majú na podiv viac než dobrý.

Ich zbierku sme z dostupných zdrojov rozdelili do dvoch galérií. Jedna pre autá od Floyda Mayweathera a druhá od Íra Conora McGregora. 

Floyd Mayweather

Zaujímavosťou Floyda je, že svoje autá kupuje už roky od jediného dealera. Pre ESPN uviedol, že za 18 rokov ich kúpil od jedného dodávateľa už viac než sto. Platí vždy v hotovosti. Vlastní autá v hodnote niekoľkých desiatok miliónov dolárov, niektoré doteraz nešoféroval. Len v nich sedel. Uložené ich má vo svojej vile v Las Vegas. 

Nie je zrejmé, koľko presne vozidiel Mayweather skutočne vlastní, zosumarizovali sme všetky, ktoré v poslednom čase americké média u Floyda „našli“. 

​Conor McGregor

Mladý 29-ročný Conor McGregor z Írska, ktorý robil v minulosti aj inštalatéra, má samozrejme menší vozový park ako legenda Floyd Mayweather. Majster viacerých bojových umení má za sebou inšpiratívny príbeh, vďaka ktorému je aj hviezdou sociálnych sietí.