Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
18.08.2017, 15:00

Tak toto zlodejom nevyšlo. Manželský pár im unikol priamo pred nosom

Drahé a pekné autá neustále lákajú zlodejov. Dôkazom je aj incident zachytený na videu z Južnej Afriky.

Tak toto zlodejom nevyšlo. Manželský pár im unikol priamo pred nosom
Zdroj: Youtube

Range Rover Sport je nepochybne automobilom, ktorý sa radí k tým luxusnejším. Vedia o tom aj zlodeji áut a preto je neraz ich terčom. Svoje o tom vie rozprávať aj manželský pár žijúci v Južnej Afrike, konkrétne v provincii Gauteng.

"Prišli sme domov a keď sa brána otvorila, naše malé psy vybehli smerom k nášmu autu. Museli sme zastaviť, aby som ich mohla zobrať. Jedného z nich sa mi podarilo vziať do nášho vozidla, ale musela som ísť ďalej, aby som si vzala aj druhého. V tom momente som sa pozrela do ľavej strany a videla som auto, ktoré prichádzalo po ceste smerom k nám, " opisuje situáciu žena nachádzajúca sa na mieste spolujazdca.

Majitelia luxusných automobilov by si mali dávať pozor pri vystupovaní a opúšťaní svojich štvorkolesových „miláčikov“. V niektorých častiach sveta stále úradujú autičkárske skupiny, ktoré páchajú podobné trestné činy.

"Vozidlo sa náhle zastavilo a to bol tiež moment, kedy útočník vyskočil z auta s pištoľou. Okamžite som naskočila späť do nášho vozidla a keď som zavierala dvere, môj manžel bol už pripravený do opačného smeru a jednoducho dal nohu rovno na plynový pedál, " opisuje incident žena z Range Roveru.

Nedávno sa na internete objavil takmer totožný prípad, kedy počas zastavenia pred bránou svojho domu namierili zbraň proti majiteľovi-vodičovi v Porsche. Taktiež sa mu však podarilo uniknúť.