Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
03.05.2018, 13:45

Škoda stále partnerom slovenskej reprezentácie. Pred odletom si prebrali 20 nových áut

  • Česká značka Škoda Auto už dlhodobo spolupracuje aj so Slovenským zväzom ľadového hokeja, kde pôsobí ako ich hlavný partner.
  • Táto spolupráca bude pokračovať aj naďalej.
Škoda stále partnerom slovenskej reprezentácie. Pred odletom si prebrali 20 nových áut
Zdroj: Škoda

Spolupráca Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH) a automobilky Škoda Auto Slovensko bola predĺžená. V minulý dňoch totiž obe strany podpísali predĺženie partnerskej spolupráce na nadchádzajúce dve sezóny.

V stredu, deň odletu do Dánska na 82. Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji IIHF, si pri tejto príležitosti prevzali predstavitelia zväzu a slovenského reprezentačného A tímu od spoločnosti Škoda prevzali nové automobily. 

​Bolo ich celkovo 20  a flotilu pritom tvorili modely ako Škoda Superb, Octavia, Rapid či Fabia.

„Sme radi, že dlhodobá spolupráca s takým silným partnerom, akou je značka ŠKODA, bude pokračovať aj v ďalšom období. Robíme všetko preto, aby v spolupráci so silnými partnermi rástla aj sila slovenského hokeja a aby sme sa naše pôsobenie korunovali úspechmi,“ povedal prezident Slovenského zväzu ľadového hokeja Martin Kohút.

Škoda sa angažuje cez cyklistiku a motoristický šport až po najdôležitejší piliér startégie sponzorstkého partnerstva automobilky - ľadový hokej. Okrem Majstrovstiev sveta podporuje aj rôzne národné hokejové zväzy a ligy.

Partnertom SZĽH a najvyššej hokejovej sútaže na Slovensku je od roku 2002 a od roku 2012 Škoda aktívne podporuje aj hokejový dorast.