Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
12.10.2015, 07:45

Nový Top Gear začne veľkolepo. Pozrite sa, aké autá sa budú porovnávať

LaFerrari, McLaren P1 či Porsche 918 Spyder. Jeremy Clarkson ukáže odpoveď, ktoré auto je najlepším superšportom.

Clarkson spolu s kamarátmi chystá novú show, nie je to žiadna novinka a od Amazon Prime TV za to dostanú kráľovsky zaplatené. Hovorilo sa, že nová show by sa mohla volať Gear Knobs. Novým super a hyper carom vládnu prevodovky s pádlami pod volantom, tak prečo nie? Clarkson to už stihol na Twitteri dementovať, takže stále nevieme ako sa show bude volať.

Vieme ale niečo iné. Trojica Clarkson, Hammond a May siahla svojimi rukami na trojicu snáď najlepších hypercars súčasnosti, Ferrari LaFerrari, McLaren P1 a Porsche 918 Spyder. 

Natáčanie už začalo a moderátori autá prevetrali na okruhu v Algarve. Mohli by sme sa dočkať rozuzlenia hádanky, ktorý z týchto hypercars je najlepší. Za volant si sadne aj neznámy pretekár, ktorý má pomôcť pri rozhodovaní, z logických dôvodov to nebude Stig.

Uvidíme, či sa trojica hypercars skutočne objaví už v prvom diele novej show. To by nepriamo nadväzovalo na nedokončenú 22. sezónu Top Gearu, kde sa mali autá stretnúť. Lenže k tomu nikdy nedošlo. Bolo by výborné ak by začali v takomto veľkom štýle. Hoci natáčanie už začalo, novej show sa dočkáme až na jeseň budúceho roka. Bude to dlhé čakanie.

Pripravené v spolupráci s TopSpeed.sk