Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
04.02.2016, 18:40

Novým moderátorom slávnej Top Gear bude hviezda z Priateľov

Ešte minulý rok to vyzeralo, že po škandalózne odchode moderátora Jeremyho Clarksona britská motoristická relácia Top Gear skončí. Skoro sa však ukázalo, že šou, ktorá televízii BBC ročne prinesie približne 70 miliónov eur a každá epizóda v priemere 5 miliónov divákov, má nádej. A dnes aj nového moderátora.

„Som veľký fanúšik áut a šou Top Gear. Je mi cťou, že budem súčasťou novej kapitoly tejto kultovej prehliadky," povedal herec Matt LeBlanc, inak známy ako Joey zo slávneho seriálu Priatelia. Moderovať bude spolu s Chrisom Evansom, ktorý do šou prišiel už v minulom roku a z nového partnera je tiež nadšený, píše The Hollywood Reporter.
 

 

 

Le Blanc bude zároveň prvým nebritským moderátorom v 39-ročnej histórií relácie. V šou vystupoval už pred štyrmi rokmi, kedy si ho pozval do relácie ešte Jeremy Clarkson a zajazdil najrýchlejší čas na okruhu.Populárna relácia by sa na obrazovky BBC Two mala vrátiť 8. mája. Posledný diel sa vysielal 28. júna a videlo ho takmer 7 miliónov divákov. Nie je to pritom prvá spolupráca známeho herca s televíziou. Nakrútil pre ňu už niekoľko sérii seriálu Epizódy, kde stvárňuje samého seba.